پست های فوق توزیع

خدمات پست های AIS:
1-طراحی: شرکت توان گستر دقیق بخش های گوناگونی چون HV ، LV ، ساختمانی ، سیستم های برقی و مکانیکی برای سیستم های فشار قوی و متوسط ، نیروگاه ها و پروژه های نفت و گاز را طراحی می نماید
2-تامین تجهیزات: این شرکت با بهره گیری از پرسنل با تجربه خود قادر به تامین تمامی تجهیزات داخلی وخارجی مورد نیاز برای پست های فشارقوی با سطح ولتاژهای مختلف می باشد، لازم به ذکر است تامین این تجهیزات با قیمت های مناسب و رقابتی در اسرع وقت اولویت اصلی این شرکت است.
3-اجرا: عملیات ساختمانی، نصب و بهره برداری از پست های فشارقوی توسط گروه های با تجربه این شرکت که دارای تجربیت گرانبهایی درزمینه ساخت پست های فشارقوی می باشند صورت می پذیرد.
4-تعمیر و نگهداری: این شرکت با بهره گیری از پرسنل متخصص در زمینه های تعمیرات دوره ای و کلی همچنین بهره برداری از پست های فشارقوی آماده همکاری با کارفرمایان محترم می باشد.
5-فاینانس: شرکت توان گستر دقیق با مشارکت همکاران داخلی و خارجی خود آمادگی فاینانس و تامی تجهیزات از طریق فاینانس برای پروژه های کلان را داراست.
خدمات پست های GIS:
1-طراحی: شرکت توان گستر دقیق بهینه ترین پست های GIS برای سطح ولتاژهای مختلف مطابق با دستور و طرح کارفرما که منتهی به اشغال کمترین فضای ممکن مورد نیاز برای نصب تجهیزات GIS می گردد را طراحی می نماید.
2-تامین تجهیزات: این شرکت با شناسایی بهترین و بزرگترین سازندگان GIS در دنیا آماده تامین تمامی تجهیزات مورد نیاز برای پست های GIS با سطح ولتاژ های مختلف می باشد.
3-اجرا: عملیات ساختمانی، نصب و بهره بردای از پست های GIS توسط گروه های با تجربه این شرکت انجام می پذیرد که سوابق درخشانی در این زمینه دارند.
4-تعمیر و نگهداری: این شرکت با بهره گیری از پرسنل متخصص در زمینه های تعمیرات دوره ای و کلی همچنین بهره برداری از پست های فشارقوی آماده همکاری با کارفرمایان محترم می باشد
5-فاینانس: شرکت توان گستر دقیق با مشارکت همکاران داخلی و خارجی خود آمادگی فاینانس و تامی تجهیزات از طریق فاینانس برای پروژه های کلان را داراست.


photo_2016-01-24_16-08-26. . . .photo_2016-01-24_16-08-17

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *